Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Informacja o wynikach egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (w części pisemnej i praktycznej) z sesji styczeń-luty 2020 dla uczniów, zostanie przekazana za pomocą dziennika elektronicznego natomiast w przypadku absolwentów i kursantów kwalifikacyjnych kursów zawodowych za pomocą maila w dniu 20 marca 2020 r. po godz. 15.00.

W przypadku gdy wynik egzaminu będzie negatywny proszę pobrać deklarację przystąpienia do egzaminu link>>.

Skan wypełnionej i podpisanej deklaracji można przesłać do dnia 31 marca 2020 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla uczniów i absolwentów, dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe i suplementy do dyplomów dla absolwentów, którzy zdali egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2020 będą wydawane po wznowieniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych.