WIOSENNE SPOTKANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy na wiosenne spotkanie z rodzicami,
które odbędzie się
dnia 21 marca 2018 r. o godzinie 17.00.

Rodziców uczniów klas pierwszych i drugich zapraszamy na salę gimnastyczną, na wykład asp. sztab. Macieja Kędry – eksperta Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Opolu na temat: „Odpowiedzialność karna wchodzących w dorosłość”.

Około 17.30 rozpoczną się spotkania z wychowawcami.

Rodziców uczniów klas trzecich i czwartych zapraszamy na spotkania z wychowawcami.

Podczas zebrania będzie możliwość porozmawiania z nauczycielami uczącymi w klasach.

Informacja o sali, w której spotkacie się Państwo z wychowawcami, oraz miejsce dyżurów nauczycieli, którzy nie pełnią funkcji wychowawcy klasy, zostanie podana w holu Szkoły.

UWAGA – ze względu na odbywające się praktyki zawodowe rodziców uczniów klas 3e, 3f, 3g zapraszamy na konsultacje z wychowawcami i nauczycielami uczącymi w godzinach 17.00 – 18.30.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność!