opolskieStypendia Marszałka Województwa Opolskiego

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił nabór wniosków do programu stypendialnego "Wspieramy najlepszych II". Program skierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych, dla których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym. Regulamin stypendialny oraz wzory dokumentów, niezbędnych do złożenia wniosku dostępne są na stronie internetowej WWW.OPOLSKIE.PL w dziale REGION. Bliższe informacje można uzyskać u pedagoga szkolnego.

Wyprawka szkolna 2017/2018

Informuję, że uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, mogą starać się o zwrot kosztów poniesionych na zakup podręczników. W tym celu należy złożyć stosowny wniosek u pedagoga szkolnego / pokój 19 / do 15 września 2017 roku.