Egzamin zawodowy - sesja; styczeń - luty 2017 - podsumowanie

oke wroclaw

W całym kraju 31 marca 2017 r. zostały ogłoszone wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji 1. Egzamin w naszej szkole został przeprowadzony w 9 kwalifikacjach dla 421 zdających. Wyniki należy uznać za dobre, gdyż we wszystkich kwalifikacjach zdawalność była znacznie wyższa od średniej wojewódzkiej.

W poniedziałek 3 kwietnia rozpoczniemy systematyczne przekazywanie świadectw uczniom poszczególnych klas. Wszystkim którzy zdali egzamin gratulujemy sukcesu a szczególnie uczniom klas czwartych, tym którzy zgromadzili komplet świadectw przypisanych dla danego zawodu. Tytuł technika jest w ich „zasięgu ręki” pozostaje tylko problem ukończenia szkoły.

Uczniom którym się nie powiodło pozostała możliwość złożenia deklaracji - na sesję styczeń - luty 2018r. - w pierwszych dniach września 2017. W deklaracji należy wskazać chęć zdawania tylko tej części w której uzyskano zbyt małą liczbę punktów procentowych: dla części pisemnej poniżej 50% a dla części praktycznej 75%.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna już ogłosiła listy zdających w sesji 2: czerwiec – lipiec 2017. Prosimy o sprawdzenie list zdających w Zespole Szkół Elektrycznych zarówno w odniesieniu do egzaminu w starej jak i nowej formule.