USTNA MATURA PRÓBNA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

matura probna

Od poniedziałku 30.01.2017r. planowane jest przeprowadzenie w naszej szkole wśród uczniów klas czwartych ustnej matury próbnej z języka angielskiego.

Uczniowie zostali przypisani do egzaminatorów oraz sal – listy imienne będą wywieszone w gablocie obok sali nr 18.

Listy będą wywieszone także na drzwiach sal egzaminacyjnych. Egzamin przeprowadzany będzie w godzinach 8:00 – 14:00.

W związku z mającą nastąpić zmianą planu lekcji, na razie odbędą się egzaminy planowane na 30 i 31 stycznia (dotyczy to uczniów z klas 4b, 4c, 4d, 4e i 4g). Pozostałe egzaminy zostaną potwierdzone informacjami w gablocie.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją i przybycie pod wyznaczoną salę 5 minut przed wyznaczonym czasem.