Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie

Sesja 4: wrzesień – październik 2016 – egzaminy przewidziane są dla słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych oraz uczniów i absolwentów powtarzających egzamin zawodowy w nowej formule.

Część pisemna tych egzaminów odbędzie się 6 października, natomiast część praktyczna; zależnie od zdawanej kwalifikacji odbędzie się w następujących terminach:

• kwalifikacja E.07 w dniach 7, 8 i 9 października 2016 r.
  • kwalifikacja E.16 - 7 października 2016 r.
  • kwalifikacja E.19 - 12 października 2016 r.
  • kwalifikacja E.20 - 11 października 2016 r.

Listy zdających z zaznaczoną datą i godziną egzaminu są wywieszone na tablicy ogłoszeń obok sali 17.

W styczniu 2017 roku zostaną przeprowadzone egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla wszystkich uczniów klas czwartych technikum, trzeciej klasy szkoły zasadniczej, klas: 3A, 3F (zawód: technik mechatronik)  oraz klasy 3B (zawód: technik elektryk).

Uczniowie którym się nie powiodło na poprzednich sesjach  mogą w również przystąpić do egzaminów w sesji 1 - w  styczniu 2017.

Warunkiem wstępnym przestąpienia do egzaminu jest złożenie deklaracji do 9 września 2016 r. (4 miesiące przed egzaminem). Deklarację można pobrać ze strony szkoły: http://elektryk.opole.pl/egzamin-zawodowy-2016/nowy-egzamin-zawodowy