SPOTKANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z rodzicami,
które odbędzie się w Zespole Szkół Elektrycznych
w Opolu dnia
16 marca 2016 r.

Rodziców uczniów klas pierwszych i drugich zapraszamy na godzinę 16.30, na przygotowany na sali gimnastycznej wykład pana Pawła Kocha – psychologa z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Opolu, na temat SPOSOBÓW MOTYWOWANIA DO NAUKI .

Od 17.00 rozpocznie się spotkanie z wychowawcami klas.

Rodziców uczniów trzecich i czwartych zapraszamy na godzinę 17.00, o której rozpocznie się przygotowany na sali gimnastycznej wykład pana Pawła Kocha – psychologa z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Opolu, na temat SPOSOBÓW MOTYWOWANIA DO NAUKI (ZWŁASZCZA W SYTUACJACH PRZEDEGZAMINACYJNYCH).

Od 17.30 rozpoczną się spotkania z wychowawcami.

Informacja o Sali, w której spotkacie się Państwo z wychowawcami, zostanie podana w holu Szkoły. Podczas zebrania będzie możliwość porozmawiania z nauczycielami uczącymi w klasie.
UWAGA: Dla klas 3f i 3g, ze względu na odbywaną przez uczniów praktykę, odbędą się jedynie konsultacje (dla chętnych rodziców).

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność!