Rekrutacja 2014

Zespół Szkół Elektrycznych zakończył prace związane z kolejnym etapem naboru kandydatów do czteroletniego technikum w zawodach mechatronik (2 klasy), elektryk (1 klasa), elektronik (1 klasa), teleinformatyk (1 klasa) i informatyk (2 klasy) oraz trzyletniej szkoły zawodowej w zawodzie elektryk (1 klasa). Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca w Publicznym Technikum nr 5 w zawodzie technik mechatronik oraz Publicznej Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 3 w zawodzie elektryk. Dodatkowe, ostatnie postępowanie uzupełniające odbędzie się 28 sierpnia 2014 r. Uczniowie, którzy nie zostali przyjęci do żadnej szkoły mogą składać podania do szkoły dysponującej wolnymi miejscami.

Wszystkich przyjętych uczniów zobowiązujemy do pilnego śledzenia informacji zawartych na stronie internetowej szkoły (www.elektryk.opole.pl), znajdują się tam również informacje o obowiązujących podręcznikach dla uczniów klas pierwszych.

Szczególne podziękowania pragnę złożyć wszystkim nauczycielom, uczniom i ich rodzicom oraz pracownikom szkoły zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie naboru do klas pierwszych, a w szczególności Paniom: Barbarze Jaguścik, Beacie Peczeniuk, Lidii Gargul oraz Panom: Damianowi Stankowiczowi, Piotrowi Dworaczykowi oraz Tomaszowi Śniegurowi.

Życzę przyszłym uczniom naszego technikum oraz zasadniczej szkoły zawodowej udanego i bezpiecznego odpoczynku. Do zobaczenia 1 września na rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2014/2015.

Dyrektor Dariusz Dobrowolski