Nowy egzamin zawodowy za nami

W dniach 9-10 oraz 16-18 czerwca uczniowie z klas drugich w zawodach technik teleinformatyk i technik informatyk rozpoczęli egzamin zawodowy w nowej formule. Jako pierwsi do egzaminu praktycznego w kwalifikacji E.15 „Uruchamianie oraz utrzymanie terminali i przyłączy abonenckich” przystąpili uczniowie klasy 2CT. Po nich przyszedł czas na informatyków z klas 2DT i 2FT, którzy przez dwa dni na sześciu zmianach zmierzyli się z praktycznymi zadaniami kwalifikacji E.12 „Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych”. W dniu 16 czerwca nasi informatycy i teleinformatycy z klas drugich napisali godzinny egzamin teoretyczny.

Wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przebieg nowego egzaminu zawodowego, a w szczególności Panom Joachimowi Strzałce i Rafałowi Olendrowi, asystentom technicznym oraz przewodniczącym komisji składam wyrazy podziękowania za doskonałe wywiązanie się z powierzonych obowiązków.

Dyrektor Dariusz Dobrowolski

nez01