UWAGA MATURZYŚCI

UWAGA MATURZYŚCI!

Wydział Ekonomiczny w Opolu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu w czasie ferii zimowych, w siedzibie uczelni przy ulicy Kośnego 72 w Opolu  organizuje „Powtórki do matury 2011”.

Kurs przygotowawczy obejmować będzie zajęcia z matematyki oraz języka angielskiego (24 godz. dydaktyczne), poziom do wyboru – podstawowy, bądź rozszerzony. Program powtórki, harmonogram oraz podział na grupy będą dostępne na stronie www.wsb.opole.pl po zakończeniu zapisów na kursy przygotowawcze.

Warunkiem uczestnictwa jest osobiste zapisanie się w Biurze Informacji i Rekrutacji Wydziału Ekonomicznego w Opolu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (Opole, ul. Kośnego 72) od 17 stycznia do 4 lutego (od poniedziałku do piątku  w godz. od 9.00 do 17.00 oraz w soboty w godz. od 9.00 do 14.00).

Udział w powtórce kosztuje symboliczną złotówkę za godzinę (płatne przy zapisie ). Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na cel charytatywny. Liczba miejsc jest ograniczona.