I miejsce w Szkolnej Lidze Strzeleckiej

12 lutego dobiegła końca trwająca cztery miesiące Szkolna Liga Strzelecka zorganizowana przez MOSiR Opole i Ligę Obrony Kraju (LOK). Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Adrian Trembacz (3et), Kamil Popowicz (3ft), Grzegorz Dzikowski (3at) i Tomasz Bernacki (3az). Spośród ośmiu szkół i 12 drużyn, to właśnie nasza ekipa zdobyła drużynowo pierwsze miejsce pozostawiając rywali daleko w tyle. Nad drugą reprezentacją mieliśmy 130 punktów przewagi. Ogólnie na możliwe 2000 pkt zdobyliśmy aż 1677.

W klasyfikacji indywidualnej najwyżej uplasował się Adrian Trembacz zdobywając 435/500 pkt i II lokatę. Kolejne miejsca zajęli Tomasz Bernacki (III miejsce), Kamil Popowicz (V miejsce) oraz Grzegorz Dzikowski (VII miejsce).

dyplom-lok