ZAPISZ SIĘ NA KURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ!

krew-pod-pradem

Szkolne Koło PCK zaprasza wszystkich zainteresowanych na kurs Pierwszej Pomocy.

Jest to kurs podstawowy, który trwa 16 godzin dydaktycznych, w trakcie których prowadzone są wykłady teoretyczne oraz liczne ćwiczenia praktyczne. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z pierwsza pomocą, jak i dla tych, którzy pragną usystematyzować już posiadane wiadomości. Szkolenia prowadzone są  w oparciu o aktualne wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC) oraz European First Aid Manual (EFAM).

Rozpoczęcie kursu przewiduje się na przełom marca  i kwietnia. Zgłoszenia uczniów zainteresowanych przyjmuje opiekun Szkolnego Koła PCK Bożena Tulkis.
Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat, który jest honorowany przez instytucje w Polsce oraz  w Unii Europejskiej. Cena kursu wynosi 60zł.