Konkurs „Olimpiada wiedzy i wartości w sporcie”

plakat-mini

Już niedługo rozpoczynają się zimowe Igrzyska Olimpijskie. Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w „Olimpiadzie wiedzy i wartości w sporcie”. Konkurs polega na zaprezentowaniu posiadanej wiedzy dotyczącej olimpiad sportowych oraz polskich olimpijczyków w formie testu. Etap szkolny odbędzie się 18 marca br. Do etapu wojewódzkiego przechodzi 5 najlepszych uczniów z szkoły.

Do wygrania cenne nagrody m.in. indeksy Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Kuba Błaszczykowski zaprasza dwie osoby na mecz Borussi Dortmund wraz z przejazdem na Signal Iduna Park, ponadto koszulki Kuby Błaszczykowskiego oraz Łukasza Piszczka z Reprezentacji Polski oraz Borussii Dortmund z autografami i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli Wychowania Fizycznego bądź do Piotra Dobrowolskiego.

Materiały jak i szczegółowe informacje: