Znamienici goście w „Opolskim Elektryczniaku”

a

28 stycznia 2014 r. z okazji zajęcia w finale Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2014 r. I miejsca na Opolszczyźnie, XVII w kraju oraz bardzo wysokiego V w kraju w zdawalności egzaminu zawodowego gościliśmy w szkole Pana Krzysztofa Początka Wiceprezydenta Miasta Opola, Panią Irenę Koszyk Naczelnik Wydziału Oświaty w Opolu, Panią Beatę Kowal Inspektora ds. Szkół Ponadgimnazjalnych, którzy spotkali się z Radą Pedagogiczną.

Znamienitych gości przywitał dyrektor szkoły Pan Dariusz Dobrowolski, który w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na znaczenie i rangę „Opolskiego Elektryczniaka” w województwie i kraju, podkreślając, iż sukces ten jest wynikiem ciężkiej pracy nauczycieli i uczniów. Następnie zabrał głos Pan wiceprezydent, który złożył gratulacje Radzie Pedagogicznej, podkreślając zaangażowanie nauczycieli oraz zachęcanie młodzieży do pracy, której efektem jest bardzo wysoka pozycja szkoły w rankingu. Pan wiceprezydent na ręce dyrektora szkoły przekazał album „II wojna światowa”, natomiast nagrody Prezydenta Miasta Opola wręczył Panu Joachimowi Strzałce, Panu Andrzejowi Dobranowskiemu oraz Panu Piotrowi Muszyńskiemu. Gratulacje dyrekcji i nauczycielom złożyła również Pani Irena Koszyk Naczelnik Wydziału Oświaty w Opolu, podkreślając sukces nauczycieli przedmiotów zawodowych i życząc dalszych sukcesów oraz powodzenia w życiu osobistym.

Po części oficjalnej goście przy kawie i ciastkach spotkali się z nauczycielami oraz  udzielili wywiadu naszej telewizji „Elektryczniak TV”. Następnie zwiedzili powstałą pracownię elektryczną wyposażoną  w ramach projektu „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy” współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.