Elektryczniak na nartach!

W dniach 17-20.12.2013r. w ramach projektu „Elektryczniak na nartach” uczniowie naszej Szkoły wybrali się na narty do Zieleńca. Celem wyjazdu, oprócz integracji uczniów (uczniowie byli z różnych klas), była nauka i doskonalenie jazdy na nartach i desce pod okiem instruktora narciarstwa.

Wyjazd do Zieleńca odbył się tuż po lekcjach. Może wydawać się dziwne organizowanie wyjazdu na narty, gdzie wokół nie widać śniegu, lecz ku zdziwieniu i radości wszystkich uczestników w Zieleńcu okazało się być biało.

Program wyjazdu był bardzo obfity w obecność na stoku narciarskim. Codziennie po wspólnym śniadaniu, uczniowie wraz z nauczycielami spędzali aktywnie czas oddając się białemu szaleństwu.

Warto podkreślić fakt, że uczniowie oprócz doskonalenie zjazdu, poznali również zasady bezpiecznego przebywania na stokach. Podczas wieczornych obiadokolacji uczestnicy wyjazdu chwalili świetną lokalizację ośrodka (wyjście bezpośrednio na stok), brak kolejek, podgrzewaną kanapę wyciągu oraz dogodne warunki pogodowe.

Tak wspaniała atmosfera pozwoliła nam naładować akumulatory do dalszej pracy i codziennych obowiązków. Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami wrócili z bagażem pozytywnych emocji i wspaniałych przeżyć, co z pełnym przekonaniem można stwierdzić w słowach, że Elektryczniak naszą dumą …także na nartach!

W tym miejscu jako organizator wyjazdu chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za wysoką kulturę osobistą i przemiłą atmosferę. Składam również wyrazy wdzięczności na ręce Dyrekcji naszej Szkoły, jak również Rady Rodziców, za pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

Do zobaczenia w przyszłorocznej edycji projektu „Elektryczniak na nartach”.