Mikołaj w Zespole Szkół Specjalnych w Opolu

Mikołaj

Młodzież naszej szkoły bardzo chętnie uczestniczy w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Włącza się do zbiórki artykułów higienicznych dla hospicjum dla dzieci, oddaje krew dla potrzebujących, organizuje zbiórkę różnego rodzaju artykułów przeznaczonych na paczki świąteczne dla dzieci z domów dziecka.

Zaangażowaniem i chęcią pomocy wykazali się również uczniowie klasy 4d i 4a technikum. 6 grudnia 2013 roku Anna Jackowska, Żaneta Ozimek, Krzysztof Riewold oraz Filip Jokiel uczestniczyli w „Spotkaniu z Mikołajem” zorganizowanym w Zespole Szkół Specjalnych w Opolu. Filip Jokiel dał koncert na trąbce, Krzysiek Riewold, finalista „Mam talent”, zaprezentował pokaz żonglerki, natomiast Anna Jackowska i Żaneta Ozimek zorganizowały różnego rodzaju zabawy dla dzieci.

Wszyscy świetnie się bawili, dzieci były zadowolone i szczęśliwe. Serdeczne podziękowania uczniom „Opolskiego Elektryczniaka” za występ i zaangażowanie złożyła organizatorka imprezy, nauczycielka ZSS Pani Małgorzata Janik – Janowska.