Pierwszy ROK za nami z DreamSpark Premium w Opolskim Elektryczniaku

dreamspark-mikolaj

Dokładnie rok temu w Mikołajki 2012 uruchomiono dla uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu program DreamSpark Premium.

Krótkie przypomnienie: Jako jedna z nielicznych w Polsce szkół średnich zostaliśmy po weryfikacji zakwalifikowani do programu DreamSpark w wersji Premium - Poziom Premium  przeznaczony jest głownie dla szkół wyższych.

Szkoła po dostarczeniu niezbędnych dokumentów i wniesieniu opłaty podpisała na 3 lata (2012 – 2015), umowę na dostęp do programu.

DreamSpark Premium jest programem partnerskim dla instytucji prowadzących kursy i zajęcia z zakresu szeroko pojętej informatyki. Przynależność do programu zapewnia pełne i tanie rozwiązanie służące do utrzymania pracowni, zajęć oraz wiedzy uczniów na najwyższym poziomie technologicznym.

Dzięki udziałowi w programie DreamSpark Premium mamy dostęp do najnowszych narzędzi programistycznych, systemów operacyjnych, oprogramowania serwerowego oraz dokumentacji  za DARMO J.

Roczna statystyka:

• Założono ponad 500 indywidualnych kont uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.
  • Pobrano ponad  1574 programy z bazy około 200 dostępnych.

Czekamy na kolejne zgłoszenia i życzymy owocnej pracy z dostępnym oprogramowaniem.