Oglądałeś film Wałęsa. Człowiek z nadziei? Wyraź swoją opinię! Zostań recenzentem filmowym!!!

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie literackim organizowanym przez Kino Helios w Opolu oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką. Zadaniem konkursowym jest napisanie pracy literackiej na temat: Recenzja filmu Andrzeja Wajdy Wałęsa. Człowiek z nadziei.

Na uwagę zasługuje fakt, iż jury podczas oceny prac będzie brało pod uwagę nie tylko wartości literackie, poprawność językową, stylistyczną, ortograficzną i interpunkcyjną czy estetykę tekstu, lecz przede wszystkim… CIEKAWĄ REALIZACJĘ TEMATU!!! Macie zatem okazję wyrazić swoje opinie w nieszablonowy, oryginalny sposób, nie zapominając jednakże o niezbędnych elementach, bez których żadna recenzja nie może się obyć.

Kilka praktycznych, fachowych rad    w kwestii recenzji znajdziecie np. na stronie:

Poniżej znajdziecie najważniejsze założenia regulaminu oraz informacje o nagrodach. W razie wątpliwości informacji co do pełnej wersji regulaminu bądź tworzenia tekstów udzieli Wam Pani Sylwia Święs.

Pobierz regulamin >>