Zawody sportowe o Puchar Dyrektora

W poniedziałek 24 czerwca 2013 r. odbyły się, już drugi raz z rzędu, zawody sportowe między Zespołem Szkół Elektrycznych a Zespołem Szkół Ekonomicznych o puchar Dyrektora sąsiadujących szkół.

Dyscypliną rozpoczynającą zmagania uczniów dwóch szkół była piłka nożna. Niestety w tym roku mecz zakończył się niekorzystnym wynikiem dla nas, przegraliśmy 3-2. W następnych dyscyplinach było już lepiej. O godz. 11.00 w sali Zespołu Szkół Ekonomicznych rozpoczął się mecz w siatkę , a po krótkiej chwili w sali gimnastycznej w naszej szkole  w koszykówkę. W tych dyscyplinach wiedliśmy prym. Mecz siatkówki zakończył się wynikiem 2 – 1 w setach, a wynik meczu koszykówki po czterech kwartach wynosił 49 – 28. Końcowe podsumowanie zmagań sportowych wyniosło 2 – 1 dla Elektryczniaka, dzięki czemu puchar dalej zostaje w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za to, że tegoroczne zawody mogły się odbyć, zawodnikom za godne reprezentowanie szkół oraz rywalizację „fair play”.  Czekamy na przyszłoroczne zawody, mamy nadzieję, że po raz trzeci zakończą się naszym zwycięstwem.