UROCZYSTY APEL ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY

Ostatni dzień zajęć dydaktycznych w opolskim ELEKTRYCZNIAKU cieszył się wyjątkową frekwencją uczniów i nauczycieli.

Na zorganizowanym uroczystym APELU zebrała się cała społeczność uczniowska, nauczyciele i pracownicy. Sala gimnastyczna została przyozdobiona dekoracją świąteczną, a piękne choinki i stół przykryty białym obrusem, na którym znajdowały się opłatki, dodawały nastroju wyczekiwania i radości, że święta są już bardzo blisko.

Dyrektor Władysław Opoka powitał gości Ks. proboszcza RUDOLFA ŚWIERCA oraz Przewodniczącego Rady Szkoły i Rady Rodziców Pana Leszka JAWORSKIEGO. W trakcie apelu życzenia Świąteczno-Noworoczne dla uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkoły przekazali zaproszeni goście, a dyrektor Władysław Opoka w geście zbliżających się ŚWIĄT I WIGILII odwołał i anulował wszystkie nałożone kary. Ks. Rudolf Świerc w słowach refleksji przybliżył nam istotę tajemnicy Bożego Narodzenia, aby każdy z nas potrafił obdarować dobrem drugiego człowieka.

W trakcie APELU grała szkolna orkiestra, a dodatkowy koncert gitarowy zaprezentowali  nasi uczniowie. Szczególny zachwyt uczniów wywołał pokaz żonglerki ucznia klasy I technikum Krzysztofa. Dużym zainteresowaniem zebranych cieszyła się część APELU w trakcie, której Przewodniczący Rady Rodziców wraz z dyrektorem i wicedyrektorami obdarowali słodyczami wszystkie klasy, dziewczęta uczące się w szkole, ucznia najwyższego, ucznia ciężko chorego przebywającego w szpitalu, uczennicę klasy IV technikum oraz członków orkiestry i uczniów występujących w programie. Po APELU Przewodniczący Samorządów klasowych wraz z wychowawcami dzielili się opłatkami, które w trakcie APELU poświęcił Ks. proboszcz RUDOLF ŚWIERC – klasowe spotkania miały uroczysty charakter, który będzie towarzyszył rodzinnym spotkaniom przy stole WIGILIJNYM. Nie zabrakło ciast domowych wypieków, smacznych pierogów, barszczu z uszkami i wielu innych smakołyków.

Tak zakończyły się zajęcia w OPOLSKIM ELEKTRYCZNIAKU.

WESOŁYCH ŚWIĄT

DO ZOBACZENIA W NOWYM ROKU 2011