Pożegnanie Absolwentów Publicznej Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Upływa szybko życie, jak potok płynie czas…” mówią słowa piosenki.  W miniony piątek (14.06.2013) zakończył się kolejny etap w życiu tegorocznych absolwentów  Publicznej Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3. Bogatsi w wiedzę -  ukończyli szkołę i wkroczyli w dorosłe życie.

Uroczystość miała miejsce w sali konferencyjnej, gdzie, oprócz absolwentów zgromadzili się również: Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych, Pan Dariusz Dobrowolski, nauczyciele uczący byłą już klasę 3az oraz jej wychowawca, Pan Henryk Zajączkowski.

W swej przemowie Pan Dyrektor pogratulował tym, którzy ukończyli szkołę, życząc samych sukcesów w przyszłości, wyraził również nadzieję, iż pożegnanie dotyczy tylko typu szkoły, a we wrześniu spotkamy się ponownie w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.

Pan dyrektor osobiście wręczył świadectwa ukończenia szkoły tym absolwentom, którzy w ciągu trzech lat pobytu w naszej szkole uzyskali najwyższe wyniki w nauce
i  wykazali się szczególnym zaangażowaniem w życie klasy: Jackowi Moszowi, Markusowi Kobieni, Damianowi Strzałce.

Tę doniosłą, pełną wzruszeń, chwilę uświetnił solowy występ Damiana Schnobera ucznia klasy IIIAT, który,  grając na trąbce, zaprezentował własne interpretacje klasycznych utworów.  Spotkanie poprowadzili: Justyna Kaczmarek oraz Krzysztof Krancioch z klasy
II FT. Całość uwiecznił w postaci filmu Grzegorz Kowalik z klasy II FT , natomiast nad stroną techniczną czuwał Kamil Popowicz z II FT. Uroczystość przygotowała Pani Sylwia Święs.

Wszystkim absolwentom życzymy szerokiej drogi w dorosłość. Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek rzuci Was los, będziecie godnie reprezentowali naszą szkołę.