Elektryczniak na Festiwalu Nauki

W dniach 20 i 21 kwietnia 2013 r. w ramach Dni Opola odbył się Festiwal Nauki,  na którym ofertę edukacyjną prezentowały szkoły ponadgimnazjalne. Swoje, kolorowe, udekorowane balonami z logo szkoły, stoisko miał również „Opolski Elektryczniak”. W trakcie festiwalu zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną. Uwagę zwiedzających przykuwał poruszający się po ulicy robot sterowany przez uczniów.

Odwiedzający nasze stoisko dowiedzieli się, że w Elektryczniaku młodzież może poszerzać wiedzę, rozwijać swoje zainteresowania, uczestnicząc w różnych zajęciach pozalekcyjnych i kołach zainteresowań. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem zwiedzających, nauczyciele i uczniowie bardzo dokładnie informowali o działaniach dydaktycznych i wychowawczo – opiekuńczych Elektryczniaka. Każdy zainteresowany otrzymywał informator o szkole.

Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom i uczniom za przygotowanie stoiska oraz dyżury w czasie festiwalu.

Dariusz Dobrowolski