Uczniowie Elektryczniaka czytelnikami Biblioteki Politechniki Opolskiej

Od poniedziałku 18.03.2013 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły będą mogli nieodpłatnie korzystać z czytelni i wypożyczalni Biblioteki Głównej Politechniki Opolskiej. Do zapisu wystarczy aktualna legitymacja szkolna (lub nauczycielska). Pracownicy Biblioteki PO zapewniają bogatą ofertę informacyjną i dydaktyczną m.in.:

• Udzielanie informacji bibliotecznych, bibliograficznych i faktograficznych.
  • Udostępnianie elektronicznych baz własnych i współtworzonych w ramach ogólnopolskich konsorcjów.
  • Szkolenie użytkowników w zakresie poszukiwania literatury w zbiorach drukowanych i elektronicznych.
  • Pomoc w poszukiwaniach literaturowych.

Ta niesamowita możliwość otworzyła się przed naszymi uczniami dzięki Patronatowi Politechniki Opolskiej nad naszą szkołą.

Link do katalogu bibliotecznego Biblioteki Głównej PO znajduje się na stronie  Biblioteki Szkolnej naszej szkoły. Więcej informacji na ten temat otrzymacie w naszej bibliotece.