OPOLSKA GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ W POLSCE WEDŁUG KRETA

22 lutego uczniowie Michał Adamski, Paweł Ciszewski, Rafał Ciupka, Paweł Dziubek, Mariusz Konieczko, Denis Lellek, Przemysław Milbrodt, Marek Noga, Dawid Rother, Piotr Szmolke (4BT) i Adam Dobranowski (4FT) z opiekunem Małgorzatą Jaworską-Suwała zwiedzali wystawę Gdzie jest grafika? W poszukiwaniu nowych znaczeń Międzynarodowego Triennale Grafiki – Kraków  2012  - Opole 2013.

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu po raz kolejny odpowiada na zainteresowanie znaczeniem warsztatowej grafiki artystycznej wobec nowoczesnych mediów. Wystawiono 140 prac 120 artystów  z  29 krajów wszystkich kontynentów. To autorska ekspozycja z prac nadesłanych    i wyróżnionych na Triennale 2012.

Uczniowie Elektryczniaka promowali również Opole – opolska Galeria Sztuki Współczesnej  obok filharmonii i amfiteatru stała się tematem Polski według Kreta ( TVP INFO, 3 marca 2013 r. godz. 9.00).