HARMONOGRAM WARSZTATÓW Z ZAKRESU DORADZTWA EDUKACYJNO-ZAWODOWEGO DLA UCZNIÓW ELEKTRYCZNIAKA

Zgodnie z planem  realizacji Projektu „Zawodowy sukces – program rozwojowy szkół zawodowych Miasta Opola”  nr POKL.09.02.00-16-021/11, który  współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki  dziesięciu uczniów  z najlepszymi wynikami w nauce z klasy IIA i IID uczestniczyć będzie w 20 godzinnych warsztatach z doradztwa edukacyjno - zawodowego.

Zajęcia realizowane  w dniach 18-19 oraz 25-26 lutego w gabinecie Nr 17 budynku Szkoły przez mobilnego doradcę obejmować będą następujące zagadnienia:

• Zagadnienia rynku pracy.
  • Metody aktywnego poruszania się po rynku pracy.
  • Redagowanie dokumentów aplikacyjnych.
  • Autoprezentacja w rozmowie kwalifikacyjnej.
  • Trening kreatywności i asertywności.

W każdym dniu zajęcia rozpoczynają się o godzinie 12-tej.

Wszystkim uczestnikom warsztatów gwarantuje się materiały szkoleniowe a po zakończeniu wręczenie certyfikatów.