władze opolskiego wydziału oświaty w elektryczniaku

25 stycznia 2013 r. w związku z zajęciem w finale Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2013 r. I miejsca na Opolszczyźnie i XIII w kraju 25 stycznia 2013 r., gościliśmy w szkole przedstawicieli opolskiej władzy oświatowej. Odwiedziły nas Pani Irena Koszyk – Naczelnik Wydziału Oświaty w Opolu, Pani Beata Kowal – Kierownik Referatu Organizacji i Rozwoju Oświaty oraz Pani Kinga Pierzak – Kostuś - Inspektor ds. Szkół Ponadgimnazjalnych.

Pan dyrektor szkoły Dariusz Dobrowolski przywitał i przedstawił Radzie Pedagogicznej przybyłych gości. Następnie zabrała głos Pani Irena Koszyk, która w imieniu nieobecnego Prezydenta Miasta Opola przekazała na ręce dyrektora szkoły list gratulacyjny, w którym Pan Prezydent Ryszard Zembaczyński składa gratulacje, podkreślając, iż sukces ten nie byłby możliwy bez zaangażowania Grona Pedagogicznego, które zainspirowało uczniów do ciężkiej pracy, której efektem jest wyśmienita pozycja szkoły w rankingu.

Gratulacje złożyła również dyrekcji i nauczycielom Naczelnik Wydziału Oświaty, podkreślając wkład i zaangażowanie uczniów i nauczycieli, które przyczyniło się do zajęcia tak wysokiego i zaszczytnego miejsca w województwie i kraju. Pani Irena Koszyk życzyła dalszych sukcesów oraz powodzenia w życiu osobistym.

Po części oficjalnej goście spotkali się z nauczycielami przy kawie i ciastkach.