UWAGA MATURZYŚCI!

Wydział Ekonomiczny w Opolu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zaprasza uczniów klas maturalnych do udziału w VIII edycji „Powtórki do matury”.

Powtórka odbywać się będzie w czasie ferii zimowych, czyli od 28 stycznia do 8 lutego. Kolejna edycja rozpocznie się 11 lutego 2013 r. Każda edycja będzie trwała 24 godziny  dydaktyczne, zajęcia będą organizowane w siedzibie uczelni, przy ul. Kośnego 72 w Opolu, a poprowadzą je doświadczeni nauczyciele.

Podczas prowadzonych zajęć będą powtarzane następujące przedmioty: matematyka, biologia, historia, język angielski, język niemiecki, wiedza o społeczeństwie. Kurs z matematyki oraz języków obcych obejmować będzie zajęcia na dwóch poziomach nauczania – do wyboru poziom podstawowy lub rozszerzony, pozostałe przedmioty realizowane będą na poziomie rozszerzonym.

Szczegółowe informacje na temat „Powtórki do matury” w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu dostępne są na uczelnianej stronie internetowej www.wsb.pl/opoleZapisy na zajęcia prowadzone są tylko i wyłącznie przez stronę internetową, formularz znajduje się w zakładce „Aktualności”. Udział w powtórce to koszt 5 złotych za godzinę lekcyjną. Część zebranych środków zostanie przeznaczona na cele charytatywne.