ELEKTRYCZNIAK NA NARTACH !!!

W ubiegłą środę rano grupa uczniów i nauczycieli Elektryczniaka wyjechała do Zieleńca oddać się białemu szaleństwu. Przez trzy dni jeździliśmy na nartach i desce snowboardowej.Gościł nas ośrodek „Nartorama", który de facto dla nas i kolegów z Zespołu Szkół Mechanicznych otworzył sezon narciarski.

Po dotarciu na miejsce, zakwaterowaniu i obiedzie wyruszyliśmy na stok , gdzie przez wszystkie dni doskonaliliśmy technikę jazdy, wykorzystując konkretne ćwiczenia pod okiem instruktora.

Zapoznaliśmy się również z „dekalogiem narciarza", by zachować bezpieczeństwo i kulturę jazdy na stoku. Wieczorami integrowaliśmy się, gdyż nasza ekipa składała się z uczniów różnych klas. Mieliśmy też szansę lepiej poznać kolegów z Mechaniczniaka.Pobyt w górach z pewnością możemy zaliczyć do udanych, co potwierdza poniższa dokumentacja fotograficzna ;-). Mamy nadzieję, że podobne wyjazdy staną się tradycją Naszej Szkoły.