Mikołaj z DreamSpark – Premium w Elektryczniaku

Zespół Szkół Elektrycznych, jako jedna z nielicznych w Polsce szkół średnich został po weryfikacji zakwalifikowany do programu DreamSpark w wersji Premium - Poziom Premium  przeznaczony jest głownie dla szkół wyższych.

DreamSpark Premium jest programem partnerskim dla instytucji prowadzących kursy i zajęcia z zakresu szeroko pojętej informatyki. Przynależność do programu zapewnia pełne i tanie rozwiązanie służące do utrzymania pracowni, zajęć oraz wiedzy uczniów na najwyższym poziomie technologicznym.

Dzięki udziałowi w programie DreamSpark Premium będziemy mieli dostęp do najnowszych narzędzi programistycznych, systemów operacyjnych, oprogramowania serwerowego oraz dokumentacji.

Dodatkowo uczniowie oraz nauczyciele będą mieli bezpłatny dostęp do tych samych narzędzi zarówno na pracowniach laboratoryjnych jak i na komputerach osobistych w domach!

Członkostwo w programie oznacza wiele korzyści:

• Najnowsze oprogramowanie Microsoft
    • Systemy operacyjne (w tym min. Windows 8 )
    • Systemy operacyjne dla serwerów
    • Narzędzia programistyczne
    • Programy narzędziowe
    • Programy edukacyjne
  • Licencję na instalowanie oprogramowania na dowolnej liczbie stanowisk laboratoryjnych w szkole.
  • Licencję umożliwiającą udostępnianie uczniom i nauczycielom oprogramowania, które mogą instalować na komputerach osobistych w celach dydaktycznych.

Szkoła wykupiła licencję na okres 3 lat z możliwością przedłużenia.

Szczegóły dotyczące aktywacji konta w zakładce DreamSpark na stronie szkoły.