SZKOŁA BLIŻEJ PRZEMYSŁU

14 listopada w ramach akademii el 12 gościliśmy w szkole przedstawiciela marketingowego firmy el12  oraz przedstawicieli firmy „Relpol” z Żarów - Przemysława Szafrańskiego i Mariusza Ciska. W sali konferencyjnej szkoły odbyły się trzy tury spotkań, w których aktywny  udział wzięli  uczniowie klas 3AZ, 2AT, 3CT, 2BT, 4ET, 4BT, 3BT, 3ET.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych i uczniowie mieli okazję zapoznać się z gamą produkowanych wyrobów (przekaźniki: przemysłowe, interfejsowe, instalacyjne, miniaturowe, subminiaturowe-sygnałowe, czasowe; gniazda i akcesoria), ich właściwościami, rozwiązaniami  konstrukcyjnymi i możliwościami zastosowania.

Były to lekcje poglądowe, na których nastąpiło przełożenie wiadomości teoretycznych na nowoczesne rozwiązania praktyczne stosowane  w przemyśle oraz wyrobach AGD.
Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem  uczniów i  nauczycieli.

W końcowej fazie prezentacji uczniowie zostali obdarowani katalogami książkowymi, jak i płytami CD.