DRODZY RODZICE, OPIEKUNOWIE, UCZNIOWIE

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Uczniowie na stronie internetowej "Elektryczniaka" pojawiły się informacje odnośnie aktywacji konta Rodzica/Opiekuna i Ucznia w portalu "Opolska eSzkoła Szkołą ku Przyszłości".

Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi informacjami oraz o dostarczenie wypełnionych i podpisanych formularzy do sekretariatu uczniowskiego.

Jest to niezbędne aby uzyskać dostęp do zasobów portalu eSzkoła oraz informacji o postępach w nauce Państwa dzieci.

Ewentualne pytania proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami, które odbędzie się w najbliższą środę 14 listopada 2012r. o godzinie 17.00.