PROGRAMIŚCI ELEKTRYCZNIAKA WPROWADZAJĄ INNOWACJE!

Aplikacja programistówZdajemy sobie sprawę z tego, że sprawdzanie zastępstw jest częstym i ważnym elementem codziennego uczęszczania do szkoły. Przygotowaliśmy coś specjalnego, aby ułatwić i usprawnić tę czynność podczas korzystania ze smartfona. Wystarczy, że masz telefon z Androidem i pobierzesz aplikację przygotowaną przez ucznia klasy 3 FT Rafała Świtalę. Widget zainstalowany na pulpicie telefonu pobiera w regularnych odstępach (lub na żądanie po kliknięciu przez użytkownika) i wyświetla aktualne wpisy ze strony internetowej naszej szkoły. Dzięki temu nie będziesz już musiał kłopotać się z uruchamianiem przeglądarki, żeby sprawdzić „na szybko” czy jakieś lekcje zostały odwołane ale prowadzone będą przez zastępcę. Informacje będą pojawiać się bezpośrednio na pulpicie telefonu.

Aby pobrać [ kliknij ].

Zachęcamy do pobierania i korzystania z aplikacji. Wasze uwagi, co do działania oraz propozycje ulepszeń są dla nas oczywiście cenne. Można je zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Składam serdeczne podziękowania opiekunowi panu Piotrowi Dworaczykowi za niebywałą pracę dydaktyczną, uczniowi Rafałowi Świtala kolejnych sukcesów oraz trwania i rozwijania bardzo wymagającej pasji!

Przypominam, że Rafał jest jednym z czterech uczniów naszej szkoły, którzy jadą 21 października 2012r. do Lublina na Ogólnopolskie Rozgrywki z Przedsiębiorstwa Symulacyjnego w ramach SKK-2!

Wszystkich zainteresowanych informuję, że zajęcia z programowania odbywają się we wtorki (sala 27) w godzinach: 15.00 - 16.30.

Dariusz Dobrowolski - Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu