KONIEC REKRUTACJI

Rekrutacja 2012

Zespół Szkół Elektrycznych zakończył prace związane z naborem kandydatów do czteroletniego technikum w zawodach mechatronik (1 klasa), elektryk (1 klasa), elektronik (1 klasa), teleinformatyk (1 klasa) i informatyk (2 klasy) oraz trzyletniej szkoły zawodowej w zawodzie elektryk (1 klasa). Ogółem do siedmiu oddziałów przyjęto 210 tegorocznych absolwentów gimnazjum. Informujemy, że są jeszcze cztery wolne miejsca w zasadniczej szkole zawodowej w zawodzie elektryk.

Wszystkich przyjętych uczniów zobowiązujemy do pilnego śledzenia informacji zawartych na stronie internetowej szkoły (www.elektryk.opole.pl), znajdują się tam również informacje o obowiązujących podręcznikach dla uczniów klas pierwszych.

Szczególne podziękowania pragnę złożyć wszystkim nauczycielom, uczniom i ich rodzicom oraz pracownikom szkoły zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie naboru do klas pierwszych, a w szczególności Paniom: Bogusławie Ścigaj, Beacie Peczeniuk, Lidii Gargul, Marceli Ołyniec, Barbarze Jaguścik, Danucie Łągiewce, Lidii Ornatowskiej-Bednarz, Monice Krzeptoń oraz Panom: Piotrowi Dworaczykowi, Krzysztofowi Kamieniakowi, Andrzejowi Dobranowskiemu, Leszkowi Kamińskiemu, Rafałowi Chwalińskiem i Zbigniewowi Wikorowskiemu.

Szczególne słowa uznania i podziękowania kieruję do Pana Dariusza Dobrowolskiego, który znakomicie wypełnił zadania Przewodniczącego Komisji Rekrutacyjno Kwalifikacyjnej. Wszystkim przyjętym kandydatom do technikum i zasadniczej szkoły zawodowej oraz rodzicom przekazuję gratulacje i życzę, by dokonany wybór tej najlepszej na Opolszczyźnie szkoły technicznej wypełnił się znakomitymi wynikami w nauce oraz wspaniałym i bezpiecznym okresem przechodzenia z okresu dziecka do dorosłego i odpowiedzialnego młodego obywatela naszej Opolszczyzny, Polski, Europy i świata.

Życzę przyszłym uczniom naszego technikum udanego bezpiecznego odpoczynku. Do zobaczenia 3 września na rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2012/2013.

Władysław Opoka