ELEKTRYCZNIAK BLIŻEJ PRZEMYSŁU

ME 2012

29 maja 2012 r. w naszej szkole odbyło się robocze spotkanie przedstawicieli firmy Lesaffre Polska S. A. w Wołczynie w osobach: Anny Karaman i Bernarda Wojciechowskiego z dyrekcją Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu.

Zainicjowana współpraca wychodzi naprzeciw założeniom wprowadzanej reformy szkół ponadgimnazjalnych , zakładającej szeroko pojęte współdziałanie szkół zawodowych z zakładami pracy.

Podstawą współpracy będą praktyki zawodowe uczniów organizowane w firmie Lesaffre od roku szkolnego 2012/13.

Uczniowie będą mogli przenieść wiedzę teoretyczną z zakresu przedmiotów zawodowych zdobytą w szkole, na grunt praktyczny w nowoczesnym zakładzie przemysłowym.

Firma Lesaffre oczekuje dobrze przygotowanych do pracy techników elektryków, techników mechatroników oraz elektryków i elektromechaników. Następne spotkanie robocze przewidziane jest we wrześniu 2012 r. na terenie zakładu w Wołczynie.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Lesaffre Polska S. A. proszone są przesyłanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny i CV na adres:
Lesaffre Polska S. A. ul. Dworcowa 36, 46-250 Wołczyn lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.