IT ACADEMIC DAY 2010

IT Academic Day 2010 - Politechnika Opolska

16 listopada bieżącego roku klasa 3GT uczestniczyła w szeregu wykładów zorganizowanych przez Politechnikę Opolską przy współpracy z korporacją Microsoft. Moduły w których uczniowie uczestniczyli to:

* Programowanie Windows Mobile 6.5
* Dziwne, u mnie działa! - Co każdy programista powinien wiedzieć o jakości oprogramowania?
* Trendy we współczesnym oprogramowaniu. Ribbon, node-based systems, real time render.
* Prezentacja konkursu Imagine Cup * Multitouch i Windows Surface - programowanie dotyku.
* Eksploduj Windows Phone 7 z XNA.

Podczas wykładów uczniowie, pod opieką Pań K. Mansfeld i A. Kimmel poszerzyli swoją wiedzę w zakresie zastosowania innowacyjnych technologii w najnowszych produktach Microsoft.

Przedstawiciele firmy podczas wykładów zachęcali zebranych studentów i uczniów do uczestnictwa w licznych przedsięwzięciach i konkursach organizowanych przez Microsoft.