MEDAL ELEKTRYCZNIAKA DLA PANI EUROPOSEŁ DANUTY JAZŁOWIECKIEJ

Danuta  Jazłowiecka

16 kwietnia na zaproszenie Szkolnego Klubu Europejskiego EUROELEKTRYK gościła w naszej szkole Pani Eurodeputowana do PE Danuta Jazłowiecka. W spotkaniu wziął udział Dyrektor Zespołu, opiekunka SKE oraz uczniowie technikum reprezentujący wszystkie zawody.

Doniosła i wspaniała atmosfera spotkania zakończyła się wręczeniem Pani Danucie Jazłowieckiej pamiątkowego MEDALU ELEKTRYCZNIAKA z napisem: PANI EUROPOSEŁ DANUCIE JAZŁOWIECKIEJ wyrazy uznania i podziękowania za promowanie młodzieży Opolszczyzny w Parlamencie Europejskim.

Wręczenia MEDALU przy aplauzie zebranych dokonał dyrektor Zespołu Szkół Władysław Opoka w asyście opiekunki Klubu Europejskiego Katarzyny Dworaczyńskiej. Całość organizacji spotkania wraz z towarzyszącym pięknym wystrojem promującym Unię Europejską przygotowali uczniowie Euroelektryka.