"KREW POD PRĄDEM" W ELEKTRYCZNIAKU

Krew pod prądem

16 lutego 2012 r. w Zespole Szkół Elektrycznych przeprowadzona została jedenasta akcja zbiórki krwi, w której wzięło udział 48 uczniów naszej szkoły.

Zebrano prawie 20 litrów tego cennego daru ratującego życie. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wszystkich uczniów Zespołu, zdających sobie sprawę z wagi problemu i włączających się do pomocy potrzebującym.

Przedsięwzięcie nasze nie uszło uwadze opolskich mediów. Odwiedzili nas przedstawiciele Telewizji Opole, Radia RF MAXXX, Radia Planeta FM i Nowej Trybuny Opolskiej, natomiast Pani Anna Grudzka – redaktor NTO, oddając krew, włączyła się do naszej akcji.

Na wszystkich uczestników czekały pyszne pączki, czekolada, owoce oraz kawa i herbata, które zostały przygotowane przez uczennice i uczniów naszej szkoły.

Wszystkim, którzy oddali krew serdecznie dziękuję w imieniu potrzebujących. Wasza krew z pewnością jest najpiękniejszym dowodem solidaryzmu i ofiarności tak bardzo potrzebnych i cenionych w naszej ojczyźnie.

Pięknie gratuluję organizatorom, uczniom naszego technikum i Pani Bożenie TULKIS kolejnej akcji „KREW POD PRĄDEM” w naszym OPOLSKIM ELEKTRYCZNIAKU.