ELEKTRYCZNIAK PODAROWAŁ DZIECIOM ŚWIĘTA

Podaruj mi świeta!

W okresie przedświątecznym organizowane były liczne akcje charytatywne. Prowadzone akcje docierają z pomocą do dzieci, osób ubogich, chorych. To już po raz piąty przeprowadzono w naszej szkole akcję „Podaruj mi święta”. W tym roku zbieraliśmy artykuły szkolne, zabawki oraz słodycze. Prezenty świąteczne trafiły do dzieci specjalnej troski z Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu. Przez cały czas Adwentu trwało zbieranie darów. Większość uczniów i nauczycieli pozostała anonimowymi darczyńcami, składając zabawki, maskotki, pomoce szkolne, czy słodkości. Następnie organizatorzy akcji zawieźli wszystko do Raciborza. Ilość darów przerosła nasze oczekiwania, czego najlepszym dowodem był samochód dostawczy wypełnione po same brzegi. Radość i szczęście zagościło na twarzach dzieci i podopiecznych.

Do szkoły na ręce Pana Dyrektora Władysława Opoki zostały przysłane podziękowania za przeprowadzoną akcję dla:
- uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Elektrycznych,
- dyrektora Pana Władysława Opoki
- nauczyciela religii Pana Piotra Dobrowolskiego.

Kierujemy do Was słowa podziękowania za organizację zbiórki darów dla dzieci specjalnej troski. Podziękowania dla Dyrektora, uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Elektrycznych za serce wrażliwe na potrzeby innych oraz za przekazanie uczniom Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu, dzieciom niepełnosprawnym darów w postaci przyborów szkolnych i słodyczy, maskotek, zabawek w ramach akcji „Podaruj mi święta”.

Postawa młodzieży ZSE w Opolu jest efektem wspaniałej pracy pedagogicznej i wychowawczej, serdecznie dziękujemy za wsparcie i życzymy pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Cóż dodać? Wszystkim za wszystko składamy z serce płynące dzięki!