UWAGA MATURZYŚCI!

Wyższa Szkoła Bankowa

Wydział Ekonomiczny w Opolu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu organizuje w czasie ferii zimowych „Powtórki do matury 2012”. Kurs przygotowawczy obejmować będzie zajęcia z matematyki oraz języka angielskiego (24 godz. dydaktyczne), poziom do wyboru – podstawowy, bądź rozszerzony.

Warunkiem uczestnictwa jest osobiste zapisanie się w Biurze Informacji i Rekrutacji Wydziału Ekonomicznego w Opolu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (Opole, ul. Kośnego 72) do dnia 9 stycznia (od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 oraz w soboty w godz. od 9.00 do 14.00).

Udział w powtórce kosztuje symboliczne dwa złote za godzinę (płatne przy zapisie).

Wszystkie pieniądze uzyskane w ten sposób zostaną przekazane na cel charytatywny.