TO WSPANIAŁY PREZENT UCZNIÓW OPOLSKIEGO ELEKTRYCZNIAKA!

Otwarte serce "KREW POD CHOINKĘ”

08.12.2011r. po raz dziesiąty w Elektryczniaku odbył pobór krwi pt. ,,Krew pod prądem”. Organizatorem całej akcji było Szkolne Koło PCK, Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolu i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu. Do oddania krwi zgłosiło się wielu uczniów. Pobrano ten cenny lek od 43 dawców i ten sposób uzyskano 18,7 litra krwi. Wszyscy oddający krew otrzymali tradycyjne zestawy upominków przygotowane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Dla wszystkich był również przygotowany poczęstunek w postaci pączków, owoców i ciepłych napoi., którego fundatorem jest Rada Rodziców.

Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych bardzo serdecznie dziękuje uczniom, którzy oddali krew, organizatorom akcji ,,Krew pod prądem”, oraz opiekunowi Szkolnego Koła PCK Pani Bożenie Tulkis za wzorową organizację i propagowanie wspaniałej idei pomocy potrzebującym.

Ten cenny prezent pod choinkę dla potrzebujących, który ratuje życie jest dowodem znakomitej postawy młodego człowieka. Niech ta oddana krew będzie najwspanialszym dowodem uczuciowego serca- za to pięknie w imieniu wielu potrzebujących serdecznie dziękuję życząc wszystkim Wam "Pięknych Świąt” za Wspaniały prezent pod choinkę!