DELEGACJA ELEKTRYCZNIAKA W EKONOMIKU "OTWARTE SERCE"

Otwarte serce

02.10.2011r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Opolu odbył się VI Koncert Charytatywny ,,Otwarte Serce”. Udział w nim wzięła delegacja z Naszej Szkoły, w składzie: Pan Dyrektor Władysław Opoka, opiekun wolontariatu Bożena Tulkis i uczniowie Aneta Majewska kl.II ct, Kamil Pluta kl.IIet i Michał Steinhof kl.IVBT.

Hasłem przewodnim tego koncertu były słowa ,,A po nocy przychodzi dzień”. Głównym celem była zbiórka środków pieniężnych na Domowe Hospicjum dla Dzieci.

Cały koncert uświetniły występy artystyczne m.in. Zespołu ,,Amazonki” Domu Pomocy w Prószkowie, Zespołu Muzycznego ,,Psotki” z PSP 2 w Opolu, Zespołu ,,Biedronki” z Domu Pomocy w Czarnowąsach, , a także pokaz dopingu w wykonaniu Przemka Leśniaka ucznia LO nr V w Opolu oraz pokaz żonglerki diabolo w wykonaniu Krzysztofa Riewolda ucznia elektryczni aka, który jest półfinalistą programu ,,Mam talent” nadawanym w TVN w 2011 roku.

Wszyscy cieszymy się, że chociaż w ten sposób mogliśmy wziąć udział w koncercie i jednocześnie wesprzeć Domowe Hospicjum.