KRÓLICZKI POD NAPIĘCIEM Z OPOLSKIEGO ELEKTRYCZNIAKA W "RADIO SYGNAŁACH"

Elektrośmieci

Dnia 29 listopada 2011 roku zespół ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Drugie życie Elektrośmieci” - Króliczki pod Napięciem pod opieką Pana mgr inż. Jacka Brzostowskiego udał się do studenckiej rozgłośni radiowej „Radio Sygnały ” Uniwersytetu Opolskiego. W studiu nagraniowym tajniki pracy dźwiękowca i realizatora zdradził nam Pan Leszek Bil. Po krótkich warsztatach (udział w emisji wiadomości o godz. 12.00), przystąpiliśmy do nagrania spotu reklamowego promującego Nasz Zespół i Naszą Szkołę. Jingiel reklamowy będzie można niebawem usłyszeć w szkolnym radiowęźle. Będzie on też naszą wizytówką podlegającą ocenie przez Warszawską komisję konkursową. W warsztatach radiowych uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich Zespołu Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu: Maciej Kuliński, Adam Tomaś, Mariusz Setnicki, Oskar Kowol, Patryk Wiktor, Maciej Niedźwiecki, Jarek Jary, Denis Holek, Marcin Pech i Ireneusz Krawczyk.

Mariusz Setnicki i Jacek Brzostowski