"Czas inżynierów" Z OPOLSKIEJ POLITECHNIKI DLA UCZNIA ELEKTRYCZNIAKA

styp_2

Konkurs internetowy został przeprowadzony w dniach od 15.07.2011 do 25.09.2011 roku. Uczestnicy Wakacyjnego Konkursu Wydziału Mechanicznego Politechniki Opolskiej „Czas Inżynierów”, odpowiadali na pytania sprawdzające wiedzę o Wydziale Mechanicznym Politechniki Opolskiej. Największa ilość pozytywnych odpowiedzi zdobył uczeń czwartej klasy technikum Maciej Matusik stał się posiadaczem głównej nagrody. W finale pokonał nawet studentów Politechniki Opolskiej. Nagroda główna czyli 12' notebook MSI Wind 12 U270 to wydajny i funkcjonalny notebook bazujący na najnowszej platformie AMD Brazos. 12-calowy ekran i wysoka rozdzielczość sprawiają, że jest on wygodniejszy niż tradycyjny 10-calowy notebook.

Maciej Matusik jest uczniem klasy IV GT technikum informatycznego. Serdeczne gratulacje dla ucznia skierował dyrektor Zespołu Szkół Władysław Opoka.

Wręczenie głównej nagrody w studiu Radia Plus Opole: POSŁUCHAJ