OBO Bettermamm i el12

OBO i el12W środę 9 listopada 2011r w ramach AKADEMII EL12 w naszej szkole gościli przedstawiciele znanej na całym świecie firmy produkującej sprzęt elektryczny OBO Bettermann.

Gama produkowanego sprzętu to:
• VBS Systemy połączeń i zamocowań
• TBS Systemy ochrony przeciwprzepięciowej i odgromowej
• KTS Kablowe systemy nośne
• BSS Systemy ochrony przeciwpożarowej
• LFS Systemy prowadzenia przewodów
• EGS Systemy osprzętu elektroinstalacyjnego
• UFS Systemy instalacji podpodłogowych

W spotkaniach wzięło udział 9 klas: 4B, 3B, 2B,3E,2E, 2A,3C, 2C,1C Prezentacja produkowanego sprzętu została poparta podstawami teoretycznymi zjawisk elektrycznych i animacjami dotyczącymi montażu i właściwości.

Przedstawiciele firmy OBO pracowicie spędzili czas w „Elektryku”, co powinno procentować poszerzeniem horyzontu zawodowego uczniów.

Serdeczne dzięki warszawskim przedstawicielom firmy OBO Bettermann Polska oraz Centrum Elektrycznemu EL12.

Spotkanie z OBO i el12Spotkanie z OBO i el12Spotkanie z OBO i el12Spotkanie z OBO i el12