OPOLSKA MARKA 2019 dla POLARIS POLAND

odzse

Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość. Partner Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu firma Polaris Poland zwyciężyła w konkursie Opolska Marka 2019, kategoria „Pracodawca Roku".  W zeszłą środę przedstawiciele firmy odebrali z rąk Marszałka Województwa tą jakże cenną i prestiżową nagrodę. Jest to bardzo duże wyróżnienie, zwłaszcza, że startując po raz pierwszy, Polaris Poland konkurował z rekordową liczbą 85 innych przedsiębiorstw, które zgłosiły swój udział w tej edycji konkursu.

Polaris Pracodawca Roku

W ramach zgłoszenia, kapituła konkursu brała pod uwagę całe spektrum działań firmy, m.in, te związane ze strategią rozwoju pracowników, ich kształcenia, motywowania i nagradzania, dynamikę wzrostu zatrudnienia czy też działań firmy na zewnątrz. Częścią procesu weryfikacji był więc zewnętrzny "audyt" działań firmy. Konkurs Opolska Marka to konkurs z wieloletnią tradycją, w którym działania firmy, w tym bardzo dobra współpraca z naszą szkołą, zostały docenione i nagrodzone w jednej z najważniejszych kategorii. To także sukces naszej szkoły!

Polaris Pracodawca roku 2

Polaris Poland to nie tylko przestrzeń, nie tylko budynek i nie tylko maszyny, ale to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia pracują na to, aby było to miejsce przyjazne pracownikom. Bardzo cieszymy się, że Polaris otrzymał taką nagrodę, bo jest to znak, że współpracujemy z najlepszymi.

Nagroda