Spotkanie z firmą POLARIS

W ramach cyklu spotkań z firmą Polaris, w dniu 10 grudnia zaprezentowano uczniom klasy 3at i 3ft w zawodzie technik mechatronik funkcjonowanie magazynu. Omówiono tematy dotyczące przepływu materiału, obsługi liń produkcyjnych, lokowania dostaw, przeprowadzania inwentaryzacji, obsługi wyrobów gotowych oraz systemu monitorowania wózków jezdniowych - podnośnikowych. Na zakończenie spotkania uczniowie rozwiązywali test ze znajomości omówionych tematów. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, które firma Polaris wręczy na kolejnym spotkaniu już w styczniu.

Dziękujemy za ciekawą prezentację oraz przygotowanie zagadnień dla Pani Anny Grobelnej i Pana Andrzeja Capały pod nadzorem  - jak zawsze - Pana Tomasza Bednarza.

Zwycięzcy

Nazwisko imię