Św. Mikołaj przywiózł prezenty od firmy ELEMONT

Jak co roku Święty Mikołaj pamiętał o naszej szkole i wysłał nam wiele cennych Elemontowych prezentów za pośrednictwem "Energetycznych Mikołajek". Uczniowie z klasy 4bt (technik elektryk) nie tylko odebrali prezenty, ale szybko je rozpakowali, aby zobaczyć, co w sobie kryją.

Otrzymaliśmy doposażenie stanowisk laboratoryjnych, ze szczególnym uwzględnieniem wymaganego wyposażenia stanowisk egzaminacyjnych dla kwalifikacji EE.05. Znalazły się skrzynki narzędziowe dla elektryków wraz z wyposażeniem w postaci narzędzi i multimetrów uniwersalnych, lutownice transformatorowe, wiertarko-wkrętarki, przekaźniki czasowe, automaty zmierzchowe, przekaźniki priorytetowe, regulatory natężenia oświetlenia i wiele innych materiałów.