LEKCJE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Dnia 6 listopada Fundacja Zarabiaj Na Pasji odwiedziła naszą szkołę. Warsztaty z młodzieżą przeprowadzili Michał Kosel oraz Dariusz Urbaś. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach, w których uczestniczyli uczniowie klas   IIet i IIat oraz IVat i IIdt. Fundacja Zarabiaj Na Pasji mieści się w Opolu, ale jej działania obejmują całą Polskę. Na co dzień zajmuje się uzbrajaniem pasjonatów w wiedzę, wspieraniem ich w biznesie. Od kilku lat organizuje projekt  Lekcje przedsiębiorczości, dla uczniów liceów i techników. Projekt ten ma na celu pobudzić młodzież do działania, wzbudzić w nich zmysł przedsiębiorczości.

Prelegenci - przedsiębiorcy dzielą się doświadczeniem oraz pokazują co młodzież może zdziałać już teraz, dodają im  wiary w siebie. Warsztaty prowadzone przez  ludzi, którzy działają w biznesie to ciekawa i inspirująca  forma lekcji, młodzież wyszła z niej wzbogacona o nową praktyczna wiedzę; jak zacząć? na co zwrócić  uwagę,  przy planowaniu a następnie prowadzeniu własnej firmy.

Fundacja Zarabiaj Na Pasji dziękuje młodzieży  za otwarte głowy i aktywne uczestnictwo. Szkoła liczy na dalszą współpracę.