Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

nowe horyzonty edukacji filmowje

Najbliższe spotkanie z filmem organizowane przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w ramach cyklu Trudne tematy 2019/2020 odbędzie się 6. listopada o 11.30 w kinie Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu.

Tym razem będzie to film

Green Book – amerykański komediodramat z 2018, opowiadający opartą na faktach historię pianisty Dona Shirleya, oraz jego kierowcy i ochroniarza – Tony’ego Vallelongi. Wyróżniony Oscarami dla najlepszego filmu, za scenariusz oryginalny i dla najlepszego aktora drugoplanowego za rok 2018.

Uczniowie, którzy zgłosili chęć udziału w tym spotkaniu zbiorą się 06.11 o 10.45 w holu szkoły na parterze i po sprawdzeniu obecności wspólnie wyruszymy do MDK. Osoby, które wcześniej wyraziły chęć przybycia bezpośrednio do MDK proszone są by tam na nas oczekiwać (na parterze).

Do zobaczenia, Beata Kubis.