Turniej Szachów Szybkich w Elektryczniaku

Dnia 17 października 40 uczniów wzięło udział w Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły. Każdy z uczestników zagrał 7 rund, mając do dyspozycji 10 minut na partię. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczy fakt, że pierwsza trójka miała jednakową ilość  punktów (6), a o kolejności na podium decydowały małe punkty. Triumfatorem turnieju został Łukasz Kołodziej z klasy Ic, 2 miejsce przypadło Krzysztofowi Kwaśnik Ie, a na najniższym podium stanął Piotr Czech z IId.

Sędzią głównym zawodów była Julia Trusz - instruktor szachowy, która w każdą środę o godz. 15 w sali 38 prowadzić będzie szkoleniowe zajęcia szachowe - serdecznie zapraszamy.

Ponadto informujemy, że od listopada rozpoczynamy cykliczną rywalizację z mechaniczniakiem:). Pierwszy pojedynek na terenie przeciwnika. Szczegóły niebawem na stronie szkoły.